Noord-Holland

EMDR Therapeuten Noord-Holland (Th.= therapeut | Mp.= master Practitioner)

Specialisatie: K= Kinderen, J= Jeugd, V= Volwassenen, A= Autisme, L= Licht verstandelijke beperking

Voornaam Achternaam Plaats Telefoon Website Spec
Th. René Veraar Beverwijk 06-15087826 www.emdr-psychotherapie.nl K-J-V-A-L
Th. Yvonne Tjipjes-Timmer Krommenie 075-6280010 www.hypno-von.nl K-J-V
Th. Naomi Albrechts Zaandam 06-11333369 www.sistersremedies.nl V-A-L
Th. Yvonne de Kruijf Obdam 06-27826426 www.counsellingincontrol.nl V-A-L
Th. Tineke Bontes Heerhugowaard 06-55334494 www.psyt.nl V
Th. Shiva Elings Heerhugowaard 06-24776890 www.shivaelings.nl V
Th. Petra van Veelen-Beets Haarlem 06-21556167 www.depraktijkhaarlem.nl V
Th. Nathalie Wilkers Bussum 035-7370694 www.dewittetara.nl V
Th. Mathilda Bongaardt Assendelft 06-13301093 www.praktijklively.nl V-A
Th. Marleen Dekker Noord-Scharwoude 06-41475588 www.marleen-dekker.nl V-L
Th. Marjan de Haan Aerdenhout 06-54932928 www.wakkertherapie.nl V
Th. Desirée Broeders Bussum 06-51881261 www.bussum-psycholoog.nl V
Th. Ciska Denekamp Grootebroek 06-28520577 www.elrafa.nl K-J-V-A-L
Th. Angelina Schmitt Heemstede 06-40682518 www.klachtvrij.nl V
Mp. Suzanne den Hollander Weesp / Amsterdam 06-46133393 www.psyche-enzo.nl V
Mp. Sandra de Boer Alkmaar 06-21971472 www.flexfysio.nl V
Mp. Renske Schotborgh Haarlem 06-45032639 www.renskeschotborgh.nl V
Mp. Pamela Veldema Wormer 06-51586095 www.inbalanz.eu V
Mp. Özgül Özkalp Amsterdam 06-17201481 geen V
Mp. Nora Hof Hoorn 06-13260666 www.praktijknorahof.nl V
Mp. Myra Borkent Alkmaar 06-22382260 www.praktijkborkentmulder.nl K-J-V
Mp. Muriel Jaspers Haarlem 06-34016133 www.praktijkmurieljaspers.nl V
Mp. Monique van der Breggen Amstelveen 06-15357909 www.kindentrauma.com K-J
Mp. Marjolein Kleian Hoogwoud 06-40106687 www.hetveld.nu V
Mp. Marjolein Leeseman Badhoevedorp 06-51308020 www.inspiretobe.nl V
Mp. Marian Peereboom Amsterdam 06-51591268 www.gestalttherapiebloemgracht.nl V
Mp. Lia Kool Hilversum 06-21962315 www.haptotherapie-lia kool.nl V
Mp. Karin Baddane Diemen 06-21606345 www.karinbaddane.nl V
Mp. Joke Borst Obdam 06-53363705 www.jokeborst.nl V
Mp. Ingvild Hakkaart Alkmaar 06-11160444 www.menszijn.nl V
Mp. Ingrid van den Brink Haarlem 06-24500664 www.pvpph.nl V-A-L
Mp. Ingeborg Bierens de Haan Bloemendaal 06-24531037 www.hebbes-praktijk.nl V
Mp. Inge Hoedemaker Klitsie Zaandam 06-25199295 www.natuurlijk-hypnotherapie.nl V
Mp. Ina Koning Heemskerk 06-13831195 www.natuurgeneeskundigepraktijknoordholland.nl V-A
Mp. Heleen Gijsberts Anna Paulowna 06-12033020 www.heartbeatpraktijkheleengijsberts.nl V
Mp. Hanneke Oonk Huizen 06-36191021 www.gezondheidszorgcoach.nl V
Mp. Floor Mans Haarlem 06-41749262 www.relatietherapie-coaching.nl V
Mp. Femke Soethoudt Amsterdam 06-12553419 www.kindertherapielef.nl K-J-V
Mp. Erik Vermaire Alkmaar 072-548 3187 www.nwz.nl/bijzonderetandheelkunde V-L
Mp. Dick Terlouw Heerhugowaard 06- 28948447 www.inconnecto.nl V
Mp. Conny Hofmeester Muiden 06-39195461 www.connyhofmeester.nl V-A-L
Mp. Arianne Nelemans Den Helder 06-40220554 www.praktijknelemans.nl V
Mp. Anouk Gerlings Haarlem 06-12412604 www.anoekcoacht.nl V
Mp. Anita Terlouw Heerhugowaard 06 38 508 716 www.inconnecto.nl V
Mp. Angelique van Kranendonk-Laan Zijdewind 06-42798294 www.kinderpraktijkvankranendonk.nl V
Mp. Amber Hoffer-Regts Opperdoes 06-51208352 www.psychologen-praktijk-uniek.nl V-A-L

Comments are closed