Noord-Holland

Th.= Therapeut: Tonen aan wekelijks EMDR therapie te behandelen
Pr. = Practitioner: Behandelen enkelvoudige ptss

Specialisatie: Mp. = meervoudige ptss
Doelgroep: K= Kinderen, J= Jeugd, V= Volwassenen, A= Autisme, L= Licht verstandelijke beperking

Voornaam Achternaam Plaats Telefoon Website Spec/Doelgroep
Th. René Veraar Beverwijk 06-15087826 www.emdr-psychotherapie.nl Mp.- K-J-V-A-L
Th. Yvonne Tjipjes-Timmer Krommenie 075-6280010 www.hypno-von.nl Mp.- K-J-V
Th. Naomi Albrechts Zaandam 06-11333369 www.sistersremedies.nl Mp.- V-A-L
Th. Yvonne de Kruijf Obdam 06-27826426 www.counsellingincontrol.nl Mp.- V-A-L
Th. Tineke Bontes Heerhugowaard 06-55334494 www.psyt.nl Mp.- V
Th. Suzanne den Hollander Amsterdam 06-46133393 www.psyche-enzo.nl Mp.- V
Th. Shiva Elings Heerhugowaard 06-24776890 www.shivaelings.nl Mp.- V
Th. Petra van Veelen-Beets Haarlem 06-21556167 www.depraktijkhaarlem.nl Mp.- V
Th. Nathalie Wilkers Bussum 035-7370694 www.dewittetara.nl Mp.- V
Th. Mathilda Bongaardt Assendelft 06-13301093 www.praktijklively.nl Mp.- V-A
Th. Marleen Dekker Noord-Scharwoude 06-41475588 www.marleen-dekker.nl Mp.- V-L
Th. Marjan de Haan Aerdenhout 06-54932928 www.wakkertherapie.nl Mp.- V
Th. Inge Hoedemaker Klitsie Zaandam 06-25199295 www.natuurlijk-hypnotherapie.nl Mp.- V
Th. Desirée Broeders Bussum 06-51881261 www.bussum-psycholoog.nl Mp.- V
Pr. Bianca van Velse- Persenaire Purmerend 06-28161608 www.biancavanvelse.nl Mp.- V
Pr. Simone Koole-Snijders Heemskerk 0251-239559 www.mensendieckheemskerk.nl Mp.- V
Pr. Renske Schotborgh Haarlem 06-45032639 www.renskeschotborgh.nl Mp.- V
Pr. Pamela Veldema Wormer 06-51586095 www.inbalanz.eu Mp.- V
Pr. Nora Hof Hoorn 06-13260666 www.praktijknorahof.nl Mp.- V
Pr. Myra Borkent Alkmaar 06-22382260 www.myraborkent.nl Mp.- K-J-V
Pr. Muriel Jaspers Haarlem 06-34016133 www.praktijkmurieljaspers.nl Mp.- V
Pr. Monique van der Breggen Amstelveen 06-15357909 www.kindentrauma.com Mp.- K-J
Pr. Marjolein Leeseman Badhoevedorp 06-51308020 www.inspiretobe.nl Mp.- V
Pr. Marjolein Kleian Hoogwoud 06-40106687 www.hetveld.nu Mp.- V
Pr. Marian Peereboom Amsterdam 06-51591268 www.gestalttherapiebloemgracht.nl Mp.- V
Pr. Lia Kool Hilversum 06-21962315 www.haptotherapie-liakool.nl Mp.- V
Pr. Karin Baddane Diemen 06-21606345 www.karinbaddane.nl Mp.- V
Pr. Ingvild Hakkaart Alkmaar 06-11160444 www.menszijn.nl Mp.- V
Pr. Ingrid van den Brink Haarlem 06-24500664 www.pvpph.nl Mp.- V-A-L
Pr. Ingeborg Bierens de Haan Bloemendaal 06-24531037 www.hebbes-praktijk.nl Mp.- V
Pr. Ina Koning Heemskerk 06-13831195 www.natuurgeneeskundigepraktijknoordholland.nl Mp.- V-A
Pr. Heleen Gijsberts Anna Paulowna 06-12033020 www.heartbeatpraktijkheleengijsberts.nl Mp.- V
Pr. Hanneke Oonk Huizen 06-36191021 www.gezondheidszorgcoach.nl Mp.- V
Pr. Floor Mans Haarlem 06-41749262 www.relatietherapie-coaching.nl Mp.- V
Pr. Femke Soethoudt Amsterdam 06-12553419 www.kindertherapielef.nl Mp.- K-J-V
Pr. Eva Verstoep Amstelveen 020-6835919 www.evaverstoep-gestalt.nl Mp.- V
Pr. Esther de Wildt Limmen 06-53940266 www.praktijkmenslief.nl Mp.- V
Pr. Erik Vermaire Alkmaar 072-548 3187 www.nwz.nl/bijzonderetandheelkunde Mp.- V-L
Pr. Else Diependaal Hilversum 06-24775760 www.elsediependaal.nl Mp. – V
Pr. Dick Terlouw Heerhugowaard 06- 28948447 www.inconnecto.nl Mp.- V
Pr. Conny Hofmeester Muiden 06-39195461 www.connyhofmeester.nl Mp.- V-A-L
Pr. Arianne Nelemans Den Helder 06-40220554 www.praktijknelemans.nl Mp.- V
Pr. Angelique van Kranendonk-Laan Zijdewind 06-42798294 www.kinderpraktijkvankranendonk.nl Mp.- V
Th. Jacqueline Forster Alkmaar 06-14389168 www.praktijkdewijzeuil.nl V
Pr. Silvia Pannone Zwaag 06-28276940 www.silviapannone.com V
Pr. Sabine Balsma Hilversum 06-51047586 www.vanzelf-kindertherapie.nl K-J
Pr. Milko Steenmeijer Middelie 0299-743481 www.on-nlp.nl V-A
Pr. Mathilde van der Ham Verserbroek 06-18995687 www.kominherstel.nl V
Pr. Janet Erisman Ijmuiden 06-21870505 www.janetcp.nl V
Pr. Astrid Soumah Amsterdam 06-146090913 www.joyouspurpose.nl V
Pr. Thea Kruijer Andijk 0228-597035 www.therapiepraktijkandijk.nl V

Comments are closed