Zuid-Holland

Th.= Therapeut: Tonen aan wekelijks EMDR therapie te behandelen
Pr. = Practitioner: Behandelen enkelvoudige ptss

Specialisatie: Mp. = Behandelen meervoudige ptss
Doelgroep: K= Kinderen, J= Jeugd, V= Volwassenen, A= Autisme, L= Licht verstandelijke beperking

Voornaam Achternaam Plaats Telefoon Website Spec/Doelgroep
Th. Sander Post van der Linde Den Haag 070-3504447 www.spvdl.nl Mp.- K-J-V-A-L
Th. Mirjam Nederlof Bleskensgraaf 06-26553231 www.estive.nl Mp.- J-V
Th. Michelle van der Hoeven Rotterdam 06-43743702 www.veerkracht-bps.nl Mp.- V
Th. Khalid Torki Den Haag 06-20694003 geen Mp.- V-A-L
Th. Karin Raaphorst Rijswijk 06-58964057 www.karinraaphorst.nl Mp.- V
Th. Joyce Arkesteijn Capelle aan den IJssel 06-42150280 geen Mp.- V
Th. Ingrid Eijssink Den Haag 06-53589214 www.matoeta.nl Mp.- V-A-L
Th. Henriëtte Wiessenberg Den Haag 06-44034825 www.emerga.nl Mp.- V-A
Th. Frans Rahusen Den Haag 070 – 3242759 www.helioslifecoaching.nl Mp.- V-A
Th. Erhard Föllmi Hillegom 06-54645839 www.innerzijds.nl Mp.- V
Th. Drs. Robert van den Bosch Rotterdam 06-14400109 www.praktijkvandenbosch.nl Mp.- V
Th. Carla Trappenburg Den Haag 06-21221954 www.hartepad.nl Mp.- V
Th. Angelique Selier Noordwijk 06-81047000 www.psychotherapienoordwijk.nl Mp.- V
Th. Aafke Dijkstra Gouda 06-41023008 www.praktijkaafkedijkstra.nl Mp.- V
Th. Merian van den Berg Rotterdam 06-39377461 www.sutura.nl Mp.- V
Pr. Sylvia Jonkman Roelofarendsveen 06-25200603 www.opdegeleweg.nl Mp.- K-J
Pr. Suzanne Verbraak Dordrecht 06-36226955 www.ananda-praktijk-dordrecht.nl Mp.- V
Pr. Sibylle Leder Wateringen 06-42408505 www.praktijkheerenvliet.nl Mp.- V
Pr. Roelf Ketelaar Den Haag 06-52433352 www.praktijk-rr.nl Mp. – V
Pr. Roelf Ketelaar s-Gravezande 06-52433352 www.praktijk-rr.nl Mp. – V
Pr. Robin van Leuffen Gouda 0182-756806 www.villareusachtig.nl Mp.- K-J
Pr. Richelle Hodiamont Dordrecht 06-81716322 www.praktijk-rich.nl Mp.- V
Pr. Rianne Peters Rotterdam 06-25510496 www.ikbenzo.nu Mp.- K-J-V-A
Pr. Petra van Vliet Rotterdam 06-38577307 www.praktijk-equilibre.nl Mp.- V
Pr. Nicole van Baaren Waddinxveen 06-13660566 www.dekrachtvanelan.nl Mp.- V
Pr. Monique Molendijk Den Haag 070-3388722 www.monique-molendijk.nl Mp.- V
Pr. Mirjam Bliemert Delft 06-83209699 www.ggz-delfland.nl Mp.- V
Pr. Marjo Vellekoop-van Waarde ‘s-Gravenzande 017-4415298 www.marjovellekoop.nl Mp.- J-V
Pr. Karien Snijder Reeuwijk 06-53401121 www.groeidoorervaring.nl Mp.- K-V-A-L
Pr. Jolanda Glas Gouda 06-81154817 www.beeldspraakgouda.nl Mp.- V
Pr. Ingrid Dodde Warmond 071-3013422 www.kindertherapie-ingriddodde.nl Mp.- K
Pr. Inez Westerhof Capelle aan den IJssel geen www.inezwesterhof.nl Mp.- V
Pr. Henk van der Poel Rotterdam 06-23577533 www.offtrack.nl Mp.- V
Pr. Drs. Grazyna Lesniak Papendracht 06-40942363 www.praktijklesniak.nl Mp.- V-A
Pr. Drs. Alice van Mourik Den Haag 070-3936030 www.praktijkvooremdrdenhaag.nl Mp.- V
Pr. Drikus Sjölin Dordrecht 06-25447474 www.incoo.nl Mp.- V-A
Pr. Dianne Huiskes Rijswijk 06-28312876 www.diannehuiskes.nl Mp.- V
Pr. Corry Dekker Lisse 06-30260012 www.holisticlisse.nl Mp.- V
Pr. Chicca Carvelli Zoetermeer geen www.parnassiagroep.nl Mp.- V
Pr. Beatrijs van Pelt Den Haag 071-5136157 www.speltherapie.net Mp.- K-J-L
Pr. Antje Blom Den Haag 06-46393120 www.gelukkigvoelen.nl Mp.- V
Pr. Anne de Meij Delft 06-22984810 www.movetomend.nl Mp.- V
Pr. Anke Bosman Den Haag 06-19312236 www.brainsound.nl Mp.- V
Pr. Angelique Speltie Delft geen www.speltie.net Mp.- K-J-V-A-L
Pr. Agnes van der Ster Zoetermeer 06-13698412 www.agnesvanderster.nl Mp.- V-A-L
Pr. Adrienne Oomens Den Haag 06-12938140 www.dejutters.com Mp.- K-J-L
Pr. Natalie Spierings Valkenburg 06-30024074 www.gobleiden.nl V
Pr. Kim van Boeckel Den Haag 06-24734284 www.praktijkkimvanboeckel.nl V
Pr. Esther Musch Den Haag 06-44214130 www.esthermusch.nl V
Pr. Colinda Hofland – Leijdens Krimpen aan den Ijssel 06-20384143 colindahofland@gmail.com V
Pr. Chaim Planje Alphen aan de Rijn 0172-601924 www.sanctuarykliniek.nl V-A-L

Comments are closed